Електронні петиції

Юні енергодарці пільгових категорій відпочили на морі за кошти міського бюджету

Дата публікації: 17.07.2019

    16 липня 61 дитина, яка потребує соціальної уваги та підтримки, повернулася з ІІ зміни ДЗОВ “Меотіда” (с.Набережне Приморського району Запорізької області). Відпочинок було організовано за кошти міського бюджету. Протягом 21 дня діти оздоровилися, брали  участь у різноманітних розважальних заходах, активно та з користю провели час. 
   Серед категорій дітей, які мають право на безкоштовне оздоровлення за рахунок міського бюджету, - діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи та діти учасників АТО.
   Протягом року діти пільгових категорій мають можливість відпочити у ДПУ «МДЦ «Артек» (м.Київ) та ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса) за рахунок коштів державного бюджету. Путівки надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50% вартості путівки, яку вносять батьки, відповідно до пільгової категорії дитини.
  За детальною інформацією щодо умов отримання путівок можна звернутись до відділу у справах сім’ї та молоді Енергодарської міської ради за телефонами: (06139) 65001, 65535.