Назад
Електронні петиції

Волонтерів «Передової» привітали зі святом

Дата публікації: 06.12.2021
  Напередодні Міжнародного дня волонтера, який відзначається щорічно 5 грудня, міський голова Дмитро Орлов та його перший заступник Іван Самойдюк привітали представників громадської організації «Об’єднання учасників АТО та волонтерів «Передова». 
«Передова» - це об’єднання активних та небайдужих енергодарців, які з 2014 року і понині допомагають військовослужбовцям-учасникам АТО/ООС, демобілізованим бійцям, які повернулися із зони бойових дій. Волонтери «Передової» організовують збір коштів для придбання військовим необхідного обладнання, продуктів харчування, забезпечують створеними власноруч маскувальними сітками та іншим необхідним приладдям. 
За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, підтримку військовослужбовців на Сході України Почесною грамотою Енергодарської міської ради та пам’ятним подарунком відзначений член правління ГО «Об’єднання учасників АТО та волонтерів «Передова», волонтер Андрій Перепілка. 
Подякою Енергодарського міського голови та пам’ятними подарунками нагороджені волонтери Вадим Комінко, Валерій Погуляй, Володимир Брєдіхін, Олексій Городських, Дмитро Гортенко, Роман Госедло, Володимир Марков, Андрій Сергієнко, Надія Симоненко, Наталія Турлова, Світлана Юркевич.