Електронні петиції

В Енергодарі власників об’єктів, які не дотримуються правил благоустрою, притягнуто до відповідальності

Дата публікації: 08.04.2019
    Протягом березня-квітня поточного року, за дорученням Енергодарського міського голови, працівниками управління містобудування та архітектури Енергодарської міської ради на території міста проводилися перевірки тимчасових споруд та вбудовано-прибудованих об’єктів торгівлі щодо дотримання законодавства  з благоустрою. 
    Власники трьох об’єктів  - магазину «Тринити» на вул. Українській, 35, «Гурман» на вул. Козацькій, 19 та офісу страхової компанії «ТАС» на пр. Будівельників, 38 - досі не усунули зауваження, виявлені ще минулого року. Зокрема, було виявлено такі порушення, як відколена плитка на фасадах і сходинах біля входу, облізла фарба, сліди іржі. Представники міської влади неодноразово зверталися до власників з проханням навести порядок біля об’єктів, проте всі прохання та зауваження були проігноровані. Власницю магазину «Тринити» у 2018 році навіть було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою.
За результатами перевірок, враховуючи виявлені зауваження, власникам об’єктів направлено листи з вимогою усунути всі зауваження в термін до 26 квітня, а також з пропозицією навести порядок на підпорядкованій території у найкоротші терміни.