Назад
Електронні петиції

Виконавчий комітет затвердив бюджетні коригування і зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства

Дата публікації: 27.11.2018
   27 листопада 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
  Члени виконавчого комітету розглянули питання щодо внесення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства м.Енергодара на 2016-2018 роки. Зміни стосуються збільшення фінансування до кінця 2018 року для погашення кредиторської заборгованості перед ПАТ «Запоріжжяобленерго» за спожиту електричну енергію, а також Тпроведення ремонту 6 світлофорних об’єктів.
У зв’язку із облаштуванням у місті Енергодарі системи відеоспостереження пропонується запланувати додаткові кошти для КП «Єдині інформаційні системи» на послуги з розробки технічної документації для впровадження Ситуаційного центру. До центру буде зводитися вся інформація від зовнішніх камер відеоспостереження, аналізуватися та передаватися до опрацювання. Облаштувати Ситуаційний центр планується на базі приміщення по вулиці Молодіжній, 105 при КП «Єдині інформаційні системи». Це стане першим кроком на шляху до облаштування загальноміської сучасної системи відеоспостереження.
У зв’язку з тим, що з 1 серпня 2018 року житловий фонд обслуговує ТОВ «Місто для людей Енергодар», кошти, які були заплановані на заходи з підготовки житлового фонду до зими, вирішено перенаправити на підготовку до зимового періоду об’єктів комунального господарства. 
    Рішенням виконавчого комітету схвалено зміни до бюджету до кінця поточного року, які стосуються фінансування ряду заходів за рахунок перерозподілу коштів головних розпорядників.