Назад
Електронні петиції

Виконавчий комітет ухвалив ряд змін до міських програм

Дата публікації: 07.09.2021
    6 вересня під головуванням міського голови Дмитра Орлова відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. 
Рішенням виконавчого комітету погоджено проєкт змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я м. Енергодара на 2020-2022 роки. Зокрема, збільшено видатки на проведення в цьому році реконструкції приміщень для встановлення мамографічної системи у дорослій поліклініці та патолого-анатомічного корпусу СМСЧ.
Збільшено прогнозовані видатки на наступний рік для Центру первинної медико-санітарної допомоги на ряд заходів: придбання комп’ютерного обладнання, мобільних телефонів, обслуговування транспорту, придбання меблів, діагностичного, медичного, побутового та лабораторного обладнання, засобів медичної реабілітації, туберкуліну, засобів захисту, медикаметів, тест-систем та дезінфікуючих засобів на випадок спалаху COVID-19, підвищення кваліфікації медиків. Крім того, передбачено кошти на «ковідні» доплати медичному персоналу та зарплати  медикам мобільної бригади та центру масової вакцинації. 
Для КНП «СМСЧ» передбачено фінансування на облаштування майданчика для джерел автономного електропостачання. Крім того, передбачено додаткові кошти на погашення кредиторської заборгованості по заробітній платі у 2021 році для працівників СМСЧ.
  Рішенням виконкому затверджено Реєстр застрахованих осіб на отримання у 2021 році допомоги з бюджету міста на період обмежувальних протиепідемічних заходів, пов’язаних з COVID-19. Це стосується виплат по 6000 гривень підприємцям, які не мали можливості працювати в період карантину. Всього до Реєстру включено 70 осіб, які отримають виплати на загальну суму 420 тис. грн. Це вже другий реєстр, затверджений виконкомом. До першого, який був затверджений у серпні, було внесено 254 підприємця. Всі вони вже отримали передбачену законом допомогу на загальну суму 1,5 млн грн.
 Прийом заяв від ФОП та найманих працівників триває до 30 вересня. Звернутися за отриманням допомоги можна до ЦНАП "Єдиний офіс" (просп. Будівельників, 22). 
Члени виконавчого комітету підтримали рішення про внесення змін до  Програми охорони довкілля та зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров’я населення Енергодара на 2021-2023 роки, а  також до переліку заходів, які фінансуються за рахунок коштів еко-фонду. Зміни стосуються розробки схеми санітарного очищення міста. 
Ще одне питання порядку денного стосувалося внесеня змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства. На підставі бюджетних запитів комунальних підприємств передбачено додаткові видатки на виконання ряду заходів з підготовки до опалювального сезону та функціонування КП. Це, зокрема, придбання устаткування для проведення ремонтних робіт, матеріалів, інструментів, обладнання, комплектуючих засобів, спецтехніки, утримання та обслуговування об'єктів благоустрою, придбання реагентів для обробки доріг взимку тощо. Також заплановані кошти на капітальний ремонт пандуса між павільйонами на Набережній.