Назад
Електронні петиції

Виконавчий комітет погодив зміни до міських програм. Наступним кроком стане їх затвердження на сесії

Дата публікації: 15.07.2021
  15 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. 
Рішенням виконкому погоджено проєкт змін до Програми розвитку системи освіти міста Енергодара на 2019-2021 роки. Зміни стосуються введення до штатного розпису ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 ставки заступника директора, придбання 25 ноутбуків для педагогів навчальних закладів для організації дистанційного навчання, а також проведення капітальних ремонтів спортивних та ігрових майданчиків та стадіонів закладів освіти.
  Погоджено розмір батьківської плати у школах естетичного виховання на 2021/2022 учбовий рік. Як і щороку, від плати за навчання у музичній та художній школах повністю звільнені діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з родин вимушених переселенців та діти учасників бойових дій АТО/ООС.
Крім того, затверджено розмір плати за прокат музичних інструментів в дитячій музичній школі, вартість платних послуг у закладах культури, а також плановий контингент учнів на наступний навчальний рік. Для музичної школи він становитиме 350 учнів, для художньої - 500.
Члени виконкому погодили проєкт змін до Програми розвитку культури міста на 2018-2022 роки. До неї включено заходи з виготовлення проєктів капітальних ремонтів та будівельні роботи, зокрема, облаштування пандусами 6 закладів культури. Крім того, програму доповнено заходом з організації та проведення в Енергодарі фестивалю джазової музики. Фестиваль планується провести восени поточного року із запрошенням 56 артистів та творчих колективів України та зарубіжжя, а також джазового виконавця світового рівня Рея Брауна-молодшого. 
Рішенням виконкому погоджено проєкт програми забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб на 2021 рік. Станом на 1 червня в Енергодарі проживають 925 осіб переселенців, серед них є ті, хто потребує покращення житлових умов. Вирішити проблему планується шляхом створення фонду соціального житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за рахунок придбання квартир на вторинному ринку. Якщо депутати підтримають дане рішення, всього планується придбати 6 квартир. На ці завдання будуть направлені кошти державної субвенції (2,06 млн грн) та міського бюджету (884 тис грн).  Слід зазначити, що придбані квартири залишатимуться у власності Енергодарської громади.
 Змінами до Програми розвитку МПК «Сучасник» передбачено додаткові коштип на проведення поточного ремонту чилера для кондиціювання повітря у великій глядацькій залі.
 Ще одне рішення стосувалося погодження проєкту змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я. Зокрема, пропонується збільшити видатки на проведення реконструкції приміщень рентген-кабінету та кабінету комп’ютерної томографії, навчання працівників СМСЧ з питань охорони праці, придбання медикаментів для медичної служби цивільного захисту Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також  імуноферментних тест-систем для СМСЧ.
Всі зазначені питання, а також відповідні коригування до бюджету міста на поточний рік будуть розглянуті депутатами вже завтра, під час позачергової сесії міської ради.