Електронні петиції

Відповідно до Закону України в Енергодарі визначено місця розміщення передвиборчої агітації

Дата публікації: 09.01.2019
  9 січня 2019 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. 
До порядку денного було винесено одне питання – щодо визначення місць для облаштування стендів, дошок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації до чергових виборів Президента України.
   Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України», органи місцевого самоврядування зобов’язані визначити місця для облаштування агітаційних стендів не пізніш як за 90 днів до дня виборів.
Рішенням виконавчого комітету визначено такі для розміщення агітаційних матеріалів: біля МПК «Сучасник»; біля магазинів “Сільпо” (вул.Українська), «Ассоль» (пр.Будівельників), «Олеся» (бульв.Юності), «Червоний» (вул.Лісова), «Казачок» (вул.Козацька); біля автостоянок;  вул.Молодіжна, 105; бульв.Каштановий, 8; поштове відділення на перехресті вулиць Молодіжної та Курчатова; біля Енергодарського міського ринку; біля залізничного вокзалу; на території автовокзалу.
   Окрім того, визначено місця для облаштування агітаційних наметів: біля магазинів «Ассоль» (пр.Будівельників), «Сільпо» (вул.Украінська, пр.Будівельників), «Дар» (вул.Козацька); біля грязелікарні; зупинкових комплексів «Ринок» (в районі просп.Енергетиків), «Ринок» (в районі вул.Української); Енергодарського міського ринку; МПК «Сучасник» на вул.Центральній; Торгового центру АТБ на пр.Будівельників; автовокзалу.
    Як відомо, Центральною виборчою комісією з 31 грудня 2018 року оголошено початок виборчого процесу чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.