Назад
Електронні петиції

Відновлення подачі газу до будинків розпочнеться вже цього тижня

Дата публікації: 19.07.2021
  19 липня заступник міського голови Сергій Холод провів чергову робочу нараду з керівниками комунальних підприємств.
Минулого тижня у виконкомі відбулося засідання постійно діючої комісії з контролю за підготовкою та проходженням осінньо-зимового періоду. Представники комунальних служб, керуючих компаній та ОСББ обговорили організаційні питання підготовки до зими, а також заходи, які необхідно вжити для успішного проходження опалювального сезону. 
16 липня на сесії міської ради депутати підтримали виділення коштів з міського бюджету на матеріально-технічне забезпечення комунальних підприємств, придбання спецтехніки та матеріалів для обробки доріг взимку та їх аварійного ремонту тощо.
КП «Тепловодоканал» проводиться робота з керівниками ОСББ та ЖБК щодо укладання індивідуальних договорів на житлово-комунальні послуги підприємства. Сергій Холод доручив директору «ТВК» Олександру Кир’яненку надати детальну інформацію щодо наявних боргів населення за спожиті послуги, а також графік погашення заборгованостей підприємства.
Працівниками КП «Промінь» виконуються роботи з благоустрою вулиць міста, поливу зелених насаджень і покосу трави. 27 липня у міському парку спеціалісти КП проводитимуть планові роботи з дезінсекції, у зв’язку з чим вхід до нього буде тимчасово обмежено. 
       З минулого тижня в Енергодарі АТ «Запоріжгаз» виконує роботи з реконструкції газового обладнання. У зв’язку з цим 59 будинків міста відключені від газопостачання. Як повідомили представники газової служби, всі роботи виконуються за графіком, не припинялися вони і у вихідні дні. Вже завтра планується завершити зварювальні роботи та з середи, 21 липня, приступити до відновлення подачі газу до будинків. Аби підключення пройшли злагоджено, управлінню комунальної власності доручено довести цю інформацію до відома управителів та голів ОСББ в будинках, обладнаних газом.