Назад
Електронні петиції

Відділення екстракорпоральних методів лікування КНП «СМСЧ» святкує третю річницю

Дата публікації: 05.07.2021

  5 липня третю річницю святкує відділення екстракорпоральних методів лікування на базі КНП «СМСЧ». Створене за найкращими європейськими стандартами, енергодарське відділення гемодіалізу, як його ще називають самі пацієнти, є одним з найефективніших не тільки в регіоні, а й в Україні. 
  Завдяки злагодженій роботі, високому професійному рівню і небайдужості персоналу на чолі з завідувачем Андрієм Соколовим, попри всі складнощі, які виникали у забезпеченні роботи відділення, сьогодні воно функціонує належним чином і в повному обсязі. Життєво необхідну медичну допомогу у відділенні екстракорпоральних методів лікування отримують 42 пацієнти. Це не тільки мешканці Енергодара, а й Кам’янки-Дніпровської, Дніпрорудного, Знам’янки, Благовіщенки та інших населених пунктів регіону.  
  Подякувати персоналу відділення за роботу та чуйне ставлення прийшли не тільки вдячні пацієнти, а й виконувач обов’язки міського голови Іван Самойдюк, представники міської влади та депутатського корпусу. 
 «Відділення екстракорпоральних методів лікування й надалі не залишатиметься без нашої уваги, - запевнив Іван Самойдюк. – Ваша робота дуже важлива, вона повинна бути стабільною і спокійною. Пацієнти мають отримувати якісну допомогу без додаткового супроводу негативних емоцій, як це, на жаль, було останнім часом. І ми досягнемо такого стабільного результату». 
  Іван Гнатович також відзначив високий рівень довіри та підтримки пацієнтами персоналу відділення, і навпаки. На його думку, саме такі стосунки між медиками і пацієнтами, засновані на взаємній повазі, мають стати взірцем для всіх відділень медичного закладу.