Назад
Електронні петиції

Вакцинація, ремонтна кампанія, підготовка до новорічних свят – питання чергової робочої наради з питань освіти та культури

Дата публікації: 08.12.2021
  8 грудня у виконавчому комітеті міської ради проведено чергову оперативну нараду з питань роботи закладів освіти та культури міста. 
Наразі всі заклади працюють у звичайному режимі. Рівень захворюваності на COVID-19 серед працівників та вихованців шкіл та дитсадків помітно пішов на спад: на сьогодні у школах хворіють 12 учнів та 4 співробітника, у дитсадках – 3 дитини та 6 працівників, а також один працівник позашкільного закладу. Загалом, на сьогодні кількість дорослих та дітей, які продовжують лікування - 26 осіб (минулого тижня – 42). 
Загальний відсоток вакцинації освітян становить 98,4% (з урахуванням довідок про відтермінування). Протягом тижня вакцинувалися ще три особи, яких було відсторонено від роботи. Всього на сьогодні відсторонені 27 невакцинованих працівників навчальних закладів, з них 4 - педагогічні працівники.  
У закладах культури 8 осіб очікують на вакцинацію другою дозою. В МПК «Сучасник» невакцинований один працівник. 
У школах та дитсадках проводиться щоденний моніторинг відвідуваності та стану дотримання карантинних вимог. На карантин закрито 8 класів, з них 5 – молодшої ланки. У дошкільних закладах закрито 2 групи, які вже з завтрашнього дня зможуть повернутися до занять.
У школах триває міський етап учнівських олімпіад з різних предметів. Протягом двох тижнів у них взяли участь близько 200 учнів, які продемонстрували гідні результати. 
Активізовано роботу щодо моніторингу та запровадження у закладах освіти та культури заходів з енергозбереження. Температурний режим у всіх приміщеннях в нормі та відповідає затвердженим вимогам, опалювальний сезон проходить безаварійно. 
Продовжується ремонтна кампанія. На завершальному етапі – капремонт покрівлі у гімназії №3. На 45% виконано роботи з ремонту покрівлі у ДНЗ №12. Паралельно завершуються роботи з ремонту санвузлів початкової школи гімназії №5 та пожежної системи у ДНЗ №4. В художньому виставковому залі триває ремонт великої зали, наступним кроком стане заміна опалення у приміщенні. 
Розпочато підготовку міста до новорічних та різдвяних свят. Відділом культури закуплено подарунки для гостей святкових заходів, які відбудуться у МПК «Сучасник». Свято відкриття головної міської ялинки традиційно відбудеться в День Святого Миколая – 19 грудня, на площі перед Палацом культури. 
У зв’язку з підготовкою до свят прийнято рішення перенести центр масової вакцинації громадян з фойє МПК «Сучасник» до приміщення центральної бібліотеки на проспекті Будівельників, 22. На поточному тижні працівниками культури спільно з медиками будуть вжиті всі необхідні заходи з організації необхідних умов для роботи центру, зокрема, вивільнення необхідної території, облаштування окремих входів та виходів для розмежування вакцинованих та невакцинованих громадян. Про графік роботи центру за новою адресою буде повідомлено додатково.