Назад
Електронні петиції

В Енергодарській дитячій музичній школі розпочато роботи з реконструкції системи опалення

Дата публікації: 05.11.2018
     В Енергодарській дитячій музичній школі розпочато роботи з реконструкції системи опалення. 
Цього вихованці та колектив закладу чекали декілька років. У 2018 році було виділено кошти у розмірі 1,823 млн.грн. для проведення ремонтних робіт. За результатами тендеру роботи з реконструкції музичної школи виконує ТОВ «Енергодарбудмеханізація».
На сьогодні у закладі тривають підготовчі роботи. Протягом місяця буде проведено реконструкцію тепловузлів у двох корпусах школи – на двох  поверхах та технічному поверсі, повну заміну обладнання у кабінетах, приміщеннях, коридорах, малому концертному залі. Всі роботи планується завершити до грудня поточного року.
    У зв’язку з проведенням ремонтних робіт проводити заняття у навчальних кабінетах тимчасово неможливо. Як повідомила директор дитячої музичної школи Є.Бородіна, на сьогодні допомогу у розміщенні вихованців надають заклади культури та освіти. Зокрема, колективні заняття з хорового співу, сольфеджіо тимчасово проходять на базі МПК «Сучасник», бібліотек, навчальних закладів, художньому виставковому залі, Центра дитячої та юнацької творчості. Для організації навчального процесу з педагогами та батьками узгоджено графіки проведення занять у зручний час. Окрім того, організовано проведення індивідуальних занять на дому у педагогів.  
    Адміністрація музичної школи просить із порозумінням поставитися до тимчасових незручностей, а також висловлює подяку вихованцям, батькам, педагогам, керівникам закладів освіти та культури за підтримку та сприяння в організації навчального процесу.