Електронні петиції

В енергодарських маршрутках встановлені валідатори для обліку пільговиків

Дата публікації: 12.08.2019

    Минулого тижня в енергодарських маршрутках з’явилися валідатори – спеціальні автоматичні пристрої для обліку пільговиків. Ними обладнані всі сім маршрутних автобусів, які курсують містом. Нововведення дозволить громадянам скористатися правом пільгового проїзду за допомогою електронної картки енергодарця. 
  Проект «Картка енергодарця» запроваджено за ініціативи міської влади. Проект дозволить оптимізувати процес перевезення пільговиків, визначити пасажиропотік та врегулювати питання обґрунтованої компенсації перевізникам вартості проїзду.  На сьогоднішній день картки вже отримали 4 тисячі енергодарців з 15 тисяч, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення.
   Зараз спеціалістами проводиться тестування нового обладнання. Скористуватися правом пільгового проїзду за допомогою картки жителі зможуть вже найближчим часом - після підключення валідаторів та їх запуску в роботу. Перехід на електронний облік пільговиків за допомогою валідаторів у повному обсязі розпочнеться з 1 жовтня 2019 року. Енергодарців пільгових категорій закликають до цього часу завершити процедуру оформлення картки. 
    Для оформлення «Картки енергодарця» громадянам пільгових категорій необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення міської ради за адресою: вул. Козацька, 17 (тел. 6-77-70).