Електронні петиції

В енергодарських магазинах проведуть перевірку якості продуктів

Дата публікації: 12.07.2019

  12 липня у виконавчому комітеті відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

  Члени комісії обговорили стан зовнішнього протипожежного водопостачання в Енергодарі. Перший заступник міського голови Ігор Курдя подякував працівникам пожежно-рятувальної частини за оперативну ліквідацію наслідків пожежі на полігоні ТБО. Для запобігання у подальшому аналогічних випадків на розгляд депутатів міської ради буде винесено питання про виділення коштів на придбання 25 пожежних рукавів для КП «Чисте місто».

   У ході засідання заслухано інформацію управління Держпродспоживслужби у Кам’янсько-Дніпровському районі про впровадження заходів стосовно профілактики ботулізму, рівень якого на території області останнім часом суттєво зріс. Найближчим часом планується провести комісійне обстеження магазинів, де торгують продовольчими товарами. Минулого року завдяки таким обстеженням вдалося забезпечити належний рівень обслуговування в об’єктах вуличного харчування. На сьогодні, завдяки роботі контролюючих органів, практично всі такі об’єкти сертифіковані, мають необхідні документи та відповідають санітарним вимогам.