Назад
Електронні петиції

В Енергодарі з’явився провулок Покровський

Дата публікації: 04.09.2020

    4 вересня під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання позачергової 43-ї сесії міської ради. До порядку денного на розгляд депутатів винесено близько 80 питань, майже половина з них – земельні. Серед інших – зміни до міських програм, затвердження програми розвитку фізичної культури та спорту та програми фінансової підтримки комунальних підприємств, виділення фінансової допомоги комунальним підприємствам «Тепловодоканал» та «Чисте місто» на поворотній основі тощо.
    Рішенням міської ради Науково-методичний центр Енергодарської міської ради реорганізовано у комунальну організацію (установу, заклад) «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», затверджено її статут та штатний розпис. Новостворена організація визнається правонаступником НМЦ в усіх зобов'язаннях, правах та обов'язках.
    З 19 березня до 30 липня у місті проводився громадський конкурс на визначення назви провулку, який утворився угрупуванням земельних ділянок, наданих для забудови індивідуального житлового будівництва для воїнів АТО у житловому кварталі на вулиці Молодіжній в районі Української православної церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Серед пропозицій, що надійшли до конкурсної комісії від жителів міста, більшістю голосів було обрано найменування – провулок Покровський. Депутати рішенням міської ради схвалили обрану назву.