Назад
Електронні петиції

В Енергодарі з 15 до 23 жовтня учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно

Дата публікації: 13.10.2020
    Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 12 жовтня 2020 року в Енергодарі встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Це пов’язано зі стрімким зростанням кількості виявлених випадків COVID-19. На сьогоднішній день 73 енергодарця лікуються від коронавірусу (68 - амбулаторно, 5- госпіталізовані). 
У зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації, під час чергового засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19, прийнято рішення з 15.10.2020 до 23.10.2020 перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів навчальних закладів міста. Учні молодшої ланки – 1-4 класи, а також ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 та №9 - навчатимуться у звичайному режимі, в умовах адаптивного карантину. Дане рішення було напередодні обговорено з педагогічними колективами та головами батьківських рад. З 26 жовтня, відповідно до структурного плану навчального року, всі класи підуть на планові канікули – до 2 листопада. Заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі. 
Щодо шкіл естетичного виховання, вихованці музичної школи зможуть відвідувати індивідуальні заняття, заборона торкнеться тільки колективних форм навчання. Учні дитячої художньої школи переведені на дистанційне навчання.  
Для забезпечення всіх карантинних вимог у закладах освіти будуть посилені протиепідемічні заходи, заборонено допуск до них батьків та сторонніх осіб. Особливу увагу буде приділено створенню безпечних умов для школярів під час роботи дільничних комісій, які працюватимуть на базі освітніх закладів. Для цього буде передбачено окремі входи та виходи з будівель, застосовані додаткові приміщення та вжито всі необхідні заходи для обмеження будь-яких контактів між здобувачами освіти та працівниками виборчих дільниць.