Електронні петиції

В Енергодарі виконком затвердив порядок відшкодування КП «Тепловодоканал» різниці в тарифах на воду і тепло

Дата публікації: 14.08.2019

    Рішенням виконавчого комітету затверджено Положення про порядок відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво на 2019 рік КП «Тепловодоканал». Зокрема, відшкодуванню підлягають послуги з централізованого опалення, водопостачання та водовідведення, постачання гарячої та холодної води.
   Необхідність прийняття такого Положення була визначена рішенням міської ради від 8 серпня 2019 року, яке стосувалося врегулювання діяльності КП «ТВК». Положення застосовується у разі, коли встановлені тарифи унеможливлюють отримання прибутку підприємством. Відшкодовані кошти будуть спрямовані на оплату складових тарифів, затверджених рішеннями виконкому від 11.04.2019 №97 та №98: оплату послуг за спожиту електроенергію та її розподіл, спожиту теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, виплату заробітної плати. 
   Відшкодування різниці тарифу дозволить забезпечити стабільну роботу  підприємства, своєчасні розрахунки з постачальниками, якісне надання комунальних послуг населенню.