Електронні петиції

Виконавчий комітет затвердив підсумки роботи комісії з відшкодування збитків власникам землі

Дата публікації: 20.05.2019
   20 травня під головуванням міського голови Павла Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
   У ході засідання було розглянуто питання про затвердження результатів роботи комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Рішенням виконкому затверджено акт роботи комісії, згідно з яким встановлено загальний розмір збитків ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» у сумі  9 201 049,20 грн., заподіяних вилученням земельної ділянки з державного лісового фонду площею 111,2860 га для будівництва об’єкта енергетичної інфраструктури, який виробляє електричну енергію з альтернативних джерел. 
   ТОВ «Дайналайн Констракшн», яке будуватиме електростанцію, доручено відшкодувати лісництву збитки, заподіяні вилученням земельної ділянки, після прийняття відповідного рішення органом виконавчої влади про вилучення та надання в оренду підприємству земельної ділянки до державної реєстрації документів, що посвідчують право постійного користування на неї.