Електронні петиції

В Енергодарі виконавчий комітет узгодив бюджетні коригування до міських програм

Дата публікації: 21.02.2019
   21 лютого 2019 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. 
  Рішенням виконкому погоджено проект змін до Програми розвитку та удосконалення медичної допомоги  у м.Енергодарі на 2018-2020 роки. Зміни стосуються заходів, спрямованих на забезпечення належних умов функціонування комунальних некомерційних підприємств «Спеціалізована медико-санітарна частина» та «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Зокрема, пропонується збільшити видатки для виплати заробітної плати медичним працівникам, придбання комп’ютерної техніки, програмного забезпечення, канцелярських товарів, меблів.
Змінами, внесеними до Програми соціальної допомоги в м. Енергодарі на 2018-2020 роки, передбачено виділення коштів на санаторно-курортне лікування для оздоровлення непрацюючих громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 500 грн. громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 
  Одне з питань порядку денного стосувалося впорядкування структури та штатного розпису КП «Підприємство комунальної власності». Це пов’язано зі створенням нових комунальних підприємств - «Чисте місто», «Тепловодоканал», «Міськзеленбуд», «Комунальні системи», «Єдині інформаційні системи», на які міською радою частково покладено функції КП «ПКВ». Окрім того, у зв’язку із передачею житлового фонду Енергодара в управління керуючої компанії ТОВ «Місто для людей Енергодар», з КП «ПКВ» знято функції з надання послуг населенню з утримання будинків і прибудинкових територій. На підставі цього внесено зміни до структури КП «ПКВ», відповідно до яких чисельність штатних одиниць скорочено до 62.  
  Рішенням виконавчого комітету затверджено проекти розподілу житлових кварталів, кварталу гуртожитків та кварталу малоповерхової забудови Енергодара. Проект було розроблено КП «Енергодарське бюро технічної інвентаризації» з метою впорядкування та ефективного використання території міста. Відповідно до рішення, для обслуговування та утримання в належному стані за КП «Міськзеленбуд» закріплено газони, доріжки та майданчики території загального користування, за КП «Комунальні системи» - внутрішньоквартальні дороги.
  У ході засідання погоджено підсумки виконання бюджету міста за 2018 рік. Протягом минулого року до бюджету міста надійшло доходів у сумі 857,9 млн. грн., видаткова частина затверджена в обсязі 738,9 млн.грн. У цілому бюджет міста за результатами  2018 року виконано на 113,0% від планового показника. 
  Також члени виконкому схвалили проект рішення міської ради щодо внесення змін до бюджету міста на 2019 рік. Зміни до бюджету планується винести на розгляд депутатів міської ради під час позачергового засідання 22 лютого.