Назад
Електронні петиції

В Енергодарі вже 15 сімей отримують послугу денного догляду для дітей з інвалідністю

Дата публікації: 07.06.2021
   З 11 травня у приміщенні Енергодарського міського центру соціальних служб розпочала свою роботу служба для надання соціальної послуги денного догляду дітям з інвалідністю. 
Рішення про запровадження такої служби прийняли депутати у квітні поточного року у відповідь на численні звернення матусь дітей з особливими потребами. Робота служби денного догляду дозволяє не тільки організувати змістовне дозвілля для дітей, створити умови для їх адаптації та соціалізації, але й допомогти батькам у їх вихованні.
Основні заходи, що надаються службою: визначення індивідуальних потреб дітей з інвалідністю, організація їх дозвілля, спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування. Для дітей проводяться корекційні заняття з психологом, логопедом, дефектологом, оздоровчі процедури відповідно до індивідуальної програми реабілітації.
Даний вид соціальної послуги вже користується попитом серед енергодарців. На сьогодні за її отриманням звернулись 15 осіб, в родинах яких виховуються дітки з особливими потребами. 
 У рамках соціальної послуги вузькими спеціалістами Центру проводяться індивідуальні та групові заняття, в тому числі розвиваючі та розважальні.  Проведено 67 занять з психологом та 51 - з логопедом-дефектологом. У Центрі створені всі необхідні умови для роботи, кабінети оснащені сучасним обладнанням, приладдям та тренажерами. 
   Для отримання послуги денного догляду дитини з інвалідністю енергодарці можуть звернутись до Енергодарського міського центру соціальних служб за адресою: вул Козацька, 17, каб. №4, понеділок-п’ятниця з 9.00 до 12.00. Додаткова інформація - за телефоном: (06139) 6-19-54.