Електронні петиції

В Енергодарі відсвяткували Всесвітній день туризму

Дата публікації: 30.09.2019

   27 вересня, з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму, біля пам’ятної стели, проведено міську конкурсно-розважальну програму для учнівської та юнацької молоді.
   Мета заходу – пропагування здорового способу життя, спорту та організація змістовного дозвілля дітей та молоді міста.
   Від міської влади вихованці Центру туризму, краєзнавства та спорту отримали термокружки та ланч-бокси для незабутніх походів.
   Сьогодні у ЕЦТКС працює 39 гуртків (12 — туристсько-краєзнавчого напрямку), відвідує Центр 1229 дітей. Під час проведення ступеневих та категорійних походів всі учасники груп виконують розряди зі спортивного туризму відповідно до Єдиної спортивної класифікації України.
   Впродовж усього заходу лунав гучний сміх, веселий настрій та яскраві емоції переповнювали учасників.
   Напередодні в Енергодарі пройшов триденний Запорізький обласний скаутський практикум «Гілея-2019». Традиційно місцем його проведення була Лиса гора поблизу Василівки, але одинадцятий практикум було вирішено провести в Енергодарі. У заході взяли участь 12 команд з різних районів області: Василівського, Веселівського, Михайлівського, м.Запоріжжя тощо. Серед учасників – дві енергодарські команди, вихованці ЕЦТКС: "Тарпан" і "Нове покоління". У програмі практикуму були квести, інтелектуальні ігри, спортивні змагання, розважальні заходи, а також нічна гра "Пластун".