Електронні петиції

В Енергодарі відзначили День усиновлення

Дата публікації: 30.09.2019

   30 вересня, у День святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Напередодні у концертному залі ім.Глінки пройшло обласне свято, участь у якому взяла й делегація від міста Енергодара. 
   За самовіддану батьківську працю, невичерпну любов та створення належних умов для всебічного розвитку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Грамотою Запорізької облдержадміністрації нагороджено батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу Оксану та Олексія Булдакових, які за 6 років існування дитячого будинку своєю батьківською любов’ю та теплом зігріли 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі у родині виховується 10 дітей, одна з яких рідна. Почесними грамотами служби у справах дітей облдержадміністрації та пам’ятними подарунками відзначені троє опікунів.
   27 вересня в розважальному центрі «Островок» для дітей, які усиновлені та перебувають під опікою службою у справах дітей міської ради організовано ігрову розважальну програму та солодкий стіл.