Назад
Електронні петиції

В Енергодарі відновлено роботу міських маршруток та приміського транспорту

Дата публікації: 22.05.2020

   Відповідно до рішення Уряду з 22 травня в Україні відновлено пасажирські перевезення ​у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні.
  В Енергодарі, під час засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19, було прийнято рішення про відновлення роботи міського та приміського транспорту. З 22 травня міські та приміські маршрутки курсують за звичним графіком. Змінено тільки маршрут №3 – у зв’язку з реконструкцією дороги на вулиці Лісовій. На період ремонтних робіт маршрутка №3 не повертає на Лісову, а їде по проспекту Будівельників, через грязелікарню, далі - за звичним маршрутом. 
  Під час перевезень пасажири та водії зобов’язані дотримуватися рекомендацій МОЗ. Зокрема, кількість осіб у транспорті не повинна перевищувати кількість місць для сидіння. Всі пасажири та водій повинні бути в респіраторах або захисних масках. Перевізники повинні проводити регулярну дезінфекцію транспортного засобу, а також розмістити в ньому інформаційні стенди з рекомендаціями щодо профілактики коронавірусу.