Назад
Електронні петиції

В Енергодарі відбувся семінар для ОСББ з питання термомодернізації будинків

Дата публікації: 12.02.2020

  12 лютого у виконавчому комітеті пройшов семінар для голів ОСББ з питання щодо термомодернізація багатоквартирних будинків. Такий семінар в Енергодарі проводиться вперше. У зв’язку зі зростанням за останній рік кількості новоутворених ОСББ серед енергодарців з’явився попит на енергозберігаючі технології.
  Регіональний представник з напрямку термомодернізації представництва «Данфосс ТОВ» в Україні Андрій Ільченко розповів про встановлення сучасних індивідуальних теплових пунктів у житлових будинках, заходи, спрямовані на зниження енергоспоживання та підвищення рівня комфорту мешканців. Про встановлення насосних станцій водопостачання у багатоквартирних будинках доповів керівник київської компанії «Енергія води» Андрій Андрікевич.
  Учасникам семінару розповіли про фінансові можливості виконання заходів з терморегуляції ОСББ: державне співфінансування «теплих кредитів» на 2020 рік, компенсацію витрат частини вартості заходів з терморегуляції. Присутній на семінарі перший заступник міського голови Ігор Курдя зазначив, що програма «теплих кредитів» діє в Енергодарі вже декілька років, користується попитом серед населення та підтримкою депутатів міської ради.
  Всі учасники семінару отримали відповіді та роз’яснення щодо впровадження енергоефективних заходів, фахові консультації та інформаційні матеріали для більш детального вивчення.