Назад
Електронні петиції

В Енергодарі відбувся круглий стіл з керівництвом керуючої компанії «Місто для людей Енергодар»

Дата публікації: 10.10.2018

    10 жовтня 2018 року у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбувся круглий стіл з питання роботи керуючої компанії «Місто для людей Енергодар».
     Про досвід роботи компанії розповів член правління «Місто для людей» Неріус Шараускас.
     Компанія «Місто для людей» надає послуги з обслуговування житлового фонду у 9 містах України, обслуговуючи понад 200 тисяч клієнтів. Виконавчим комітетом Енергодарської міської ради було проведено конкурс на призначення керуючого багатоквартирних будинків. За його підсумками управителем було призначено ТОВ «Місто для людей Енергодар». Підприємство на законних підставах брало участь у конкурсі, виконало всі умови конкурсної документації, запропонувало найнижчий середній тариф і стало переможцем.
     Рішення про призначення в Енергодарі керуючої компанії повністю відповідає законодавству України. Крім того, законною є і норма, згідно з якою міський голова підписав договір з керуючою компанією від імені жителів міста. Так, Законом України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» передбачено, що договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком строком на один рік від імені співвласників підписує уповноважена особа виконавчого органу відповідної місцевої ради, за рішенням якого призначений управитель.
    Міський голова Павло Музика акцентував увагу на необхідності посилення з боку керівництва компанії контролю за якістю виконання робіт і послуг. Міський голова також повідомив, що з метою належного контролю за станом відпрацювання заявок і надання послуг ТОВ «МДЛ» при виконавчому комітеті буде створено спеціальну комісію, до якої увійдуть фахівці міських служб, депутати та громадські активісти.