Назад
Електронні петиції

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата публікації: 17.01.2019

  17 січня 2019 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.
  У ході засідання було заслухано інформацію про хід виконання Комплексного плану заходів щодо профілактики правопорушень в Енергодарі на 2016-2018 роки. Протягом минулого року з міського бюджету були виділені чималі кошти для забезпечення потреб правоохоронців. Як підтверджують статистичні дані, реалізація таких заходів сприяла зменшенню кількості правопорушень. Так, у минулому році на 28% знизилася кількість злочинів у громадських місцях у порівнянні з 2017 роком (94 проти 131), а також на 50% - кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння. 
   Рішенням виконавчого комітету затверджено акт приймання-передачі у комунальну власність майнового комплексу ДЗ “СМСЧ №1”. Це стало можливим після проведення масштабної підготовчої роботи, на підставі розпорядження КМУ про передачу медико-санітарної частини у власність територіальної громади Енергодара. Акт прийому-передачі буде направлено до МОЗ України для узгодження.