Електронні петиції

В Енергодарі відбулися перші дитячі велозмагання «ХСЕ Kids «Вело движ»

Дата публікації: 03.10.2021

Суботнім ранком, 2 жовтня, у міському парку культури та відпочинку було багатолюдно, галасливо та весело, адже тут перше в Енергодарі відбулися дитячі велозмагання «ХСЕ Kids «Вело движ». Понад 60 учасників віком від 3-х до 17-ти років зібралися, аби позмагатися в умінні володіння велобайком. Та визначити, хто ж з них найспритніший, найшвидший та найвитриваліший в дисципліні XC «Eliminator».

Велозмагання проводилися за ініціативи громадської організації «Асоціація велосипедистів Енергодара «ЕнВело» за підтримки Енергодарської міської ради, Запорізької АЕС, Організації молоді атомної електростанції, а також партнерів та спонсорів. Тож привітати юних учасників та їхніх батьків-вболівальників прийшли перший заступник міського голови Іван Самойдюк, заступник начальника управління роботи з громадськістю та засобами масової інформації ЗАЕС, депутат міської ради Андрій Туз, які побажали всім успішного старту перших дитячих змагань з велоспорту, жаги до перемоги та безпечного подолання траси.

Для найменшої категорії учасників – дошколят віком від до 3-х до 5-х років, які підкорювали велоспорт на біговелах, створили максимально безпечні умови. Малеча змагалася тільки по прямій під пильним оком дорослих. Найспритнішим в категорії «Біговели» став Бондаренко Микита, другим - Туг Тимофій, а третьою приїхала Олена Варварова.

Взагалі ж траса, яка була підготовлена для проведення змагань, відноситься до категорії крос-кантрі та не вважається надто легкою. Для категорії дітей віком до 10 років її протяжність становила 500 м. Старші ж учасники змагань долали вже більш складну та довшу дистанцію у понад 800 метрів.

В віковій категорії "5-7 років" серед дівчат переможницею стала Притула Ярослава, друге місце посіла Фастовець Маргарита, третє - Панова Єва. Серед хлопців в цій категорії перемогу отримав Живогляд Денис, другим подолав дистанцію Анненков Макар, третім став Бойко Олексій.

В віковій категорії "8-10" серед дівчат переможницею стала Мартиненко Ганна, другою - Смоляная Вероника, третьою - Перекрест Злата. Серед хлопців в категорії "8-10 років" впевнену перемогу здобув Ярмоленко Арсеній, другим прийшов до фінішу Живогляд Тимур, третє місце посів Грушкин Богдан.

Серед дівчат в віковій категорії "11-14 років" найшвидшою стала Живогляд Софія, другою подолала дистанцію Альохіна Поліна, третєю приїхала Шевченко Олександра. Серед хлопців в категорії "11-14 років" найкращим став Кравець Леонид, другим - Халеп Олександр, третім - Чирченко Леонид.

В фінальному заїзді серед хлопців 15-17 років перемогу здобув Рященко Максим, другим став Мировицький Ілля, третє місце посів Пилипецький Тимофій.

Переможці і учасники отримали медалі та солодкі подарунки. А ще гарний настрій та заряд бадьорості, можливість ближче познайомилися один з одним. Саме такі заходи сприяють популяризації здорового способу життя та змалку залучають дітей до спорту.