Назад
Електронні петиції

В Енергодарі відбулася сесія міської ради

Дата публікації: 15.03.2019

   15 березня 2019 року під головуванням міського голови Павла Музики, за участю 32 депутатів відбулося засідання чергової 29-ї сесії Енергодарської міської ради.
   Рішеннями міської ради затверджено звіти про виконання міських програм за 2018 рік. Так, минулого року за програмою соціальної допомоги виділено 16,7 млн.грн.. За ці кошти енергодарцям пільгових категорій, в тому числі, малозабезпеченим та дітям з інвалідністю, надавалася адресна соціальна підтримка, безкоштовна медична допомога, проводилася оплата транспортних послуг для пільговиків .
  Рішенням міської ради затверджено Положення про порядок використання бренду Енергодара. Бренд Енергодара був затверджений в грудні минулого року з метою популяризації інформації про місто для залучення інвестицій, ведення бізнесу, формування позитивного іміджу міста в межах України та за кордоном.
  Депутати підтримали рішення про надання матеріальної допомоги на лікування шести енергодарцям на загальну суму 98 тисяч гривень. Кошти на лікування отримають жителі міста, які мають інвалідність, пенсіонери, які перебувають в складному матеріальному становищі і не можуть самостійно оплатити лікування.