Електронні петиції

В Енергодарі відбулась обласна нарада директорів центрів зайнятості

Дата публікації: 11.04.2019
   11 квітня у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулась нарада директорів центрів зайнятості та філій Запорізького обласного центру зайнятості. 
  Відкрив нараду перший заступник міського голови Ігор Курдя, який відзначив визначну роль Енергодара на державному рівні як міста-супутника масштабного енергетичного комплексу. Ігор Курдя подякував директору Запорізького обласного центру зайнятості Ірині Дуднік за ефективну роботу та вручив сувенірну продукцію з логотипом міста Енергодара.
У ході наради обговорювалися питання щодо вдосконалення та розширення спектра послуг для роботодавців та населення, працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, співпраці ВП «Запорізька АЕС», Запорізького обласного центру зайнятості з вищими та середньо-спеціальними освітніми закладами щодо профорієнтації та підготовки спеціалістів робочих професій, були підведені підсумки роботи у першому кварталі 2019 року. Представники міських служб доповіли про роботу, яка проводиться у напрямку легалізації праці, впровадження профорієнтаційних заходів у навчальних закладах, співпраці з містоутворюючими підприємствами.
Запорізький обласний центр зайнятості посідає 5 місце за показниками результативності серед центрів зайнятості України. З початку поточного року до центрів зайнятості області звернулися 30,5 тисяч осіб, з них понад 11 тисяч працевлаштовано. На сьогоднішній день на обліку центру перебувають 20 тисяч осіб. Центр впроваджує нові методи роботи: електронна черга, електронний кабінет роботодавця, пошук роботи онлайн. 
   Відповідно до законодавчих нововведень, з січня 2019 року вступив в силу новий порядок реєстрації безробітних громадян, у якому передбачається індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником. Кар’єрний радник розробляє індивідуальний план працевлаштування, узагальнює  інформацію, яка  стосується безробітного з питань підбору роботи. 
Начальник управління кадрів ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК» «Енергоатом» Володимир Черноляхов вручив Листи подяки ВП ЗАЕС колективам Запорізького обласного центру зайнятості та Енергодарської міської філії центру за плідну співпрацю.