Електронні петиції

В Енергодарі відібрано 59 проектів громадського бюджету, які будуть допущені до голосування

Дата публікації: 22.08.2019
    22 серпня у виконавчому комітеті відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету. У ході засідання обговорено стан аналізу проектів, які надійшли для участі, зокрема, тих, які були направлені на доопрацювання. 
   За результатами обговорень затверджено перелік проектів, які будуть допущені до голосування. З 63 проектів, які надійшли від ініціативних груп, членами ради прийнято рішення відхилити 4, у зв’язку з дублюванням завдань, передбачених бюджетними програмами на наступний рік або неможливістю їх реалізації. Загалом, до переліку увійшли 59 проектів, з них 44 малих (від 10 до 200 тис. грн.) та 15 великих (від 200 тис. грн. до 1 млн. грн.). Нагадаємо, що загальний обсяг громадського бюджету, встановлений рішенням міської ради, - 10 мільйонів гривень (4 млн. - на реалізацію великих проектів, 6 млн. грн. - на реалізацію малих).
     28 серпня у фойє МПК «Сучасник» заплановано проведення Ярмарку проектів, під час якого автори презентують городянам свої ідеї. Голосування за кращі проекти триватиме з 1 до 15 вересня.
Ознайомитися з повним переліком проектів можна на ІТ-платформі «Громадський проект».