Електронні петиції

Міський голова ініціював збір комісії з перевірки тарифів для КП «Тепловодоканал»

Дата публікації: 13.09.2019

     13 вересня міський голова Павло Музика ініціював позачергове засідання комісії по здійсненню перевірки тарифів для КП «Тепловодоканал». Причиною цього стала неефективна та вкрай сповільнена робота комісії, зокрема, відсутність конкретних рішень щодо перевірки тарифів. 

     У ході засідання Павло Музика повідомив членам комісії про стан роботи КП «Тепловодоканал». За останній час спільними зусиллями міської влади та нового керівництва КП вдалося досягти значних результатів у напрямку виходу підприємства з кризового стану. На сьогодні фактично повністю погашені борги перед ДТЕК, НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Запоріжжяобленерго» та ВЕК «Палівенерго». Владою знайдено повне порозуміння з керівництвом КП «ТВК», налагоджено підзвітність та чіткий контроль за всіма розрахунками підприємства. Наразі першочерговими завданнями залишаються питання щодо виплати заробітної плати працівникам КП, сплати податків, а також погашення боргів населення за спожиті послуги. На сьогодні рівень оплати населення за воду та тепло помітно зріс - з 16 до 67%. 
   - Хочу зауважити, що від своєчасної та повної оплати населення за спожиті послуги напряму залежить стабільне проходження опалювального сезону, - зазначив Павло Музика. 
Міським головою було надано доручення щодо прискорення роботи комісії, визначено завдання та строки для завершення перевірки тарифів на їх відповідність економічно обґрунтованим показникам.