Електронні петиції

В Енергодарі “Україночку” привітали з 20-річним ювілеєм

Дата публікації: 25.02.2019

    23 лютого 2019 року у палаці культури «Сучасник» відбувся ювілейний захід до 20-ї річниці з дня заснування громадської організації «Творче об'єднання “Україночка”.
   З визначною датою колектив привітали міський голова Павло Музика та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв. Від імені всіх енергодарців представники міської влади подякували артистам за значний внесок у збереження та продовження українських народних традицій, побажали наснаги та нових творчих здобутків. 
  Павло Музика вручив колективу громадської організації Почесну грамоту Енергодарської міської ради та пам'ятний подарунок. Члени організації були нагороджені Листами подяки міського голови, Почесними грамотами та пам’ятними подарунками.
   До привітань приєдналися засновники колективу, які стояли у витоків його створення, колишні керівники організації, друзі та колеги.
   Своїми виступами “Україночку” привітали творчі колективи міста. Зі сцени лунали українські пісні та найтепліші побажання миру та добра.
   Бажаючі могли помилуватися виставкою вишитих робіт майстринь громадської організації «Україночка», яка проходила у холі палацу культури.