Електронні петиції

В Енергодарі у 2019 році випадків захворювання на туберкульоз серед дітей та підлітків не виявлено

Дата публікації: 02.10.2019

      30 вересня у виконавчому комітеті відбулося засідання міської Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам.
    Станом на 30 вересня поточного року в місті офіційно зареєстровано 170 ВІЛ-інфікованих осіб, хворих на СНІД – 72 особи. У ІІІ кварталі 2019 року виявлено 1 новий випадок туберкульозу у ВІЛ-інфікованого та одну ВІЛ-інфіковану вагітну. Всього перебуває під медичним наглядом 71 особа, що була інфікована внаслідок введення наркотичних речовин ін'єкційним шляхом, у тому числі з діагнозом СНІД — 35 осіб.
    На обліку із захворюванням на туберкульоз перебувають 97 осіб, у тому числі з активною формою – 33 особи, серед яких – 14 осіб із розпадом легеневої тканини та 12 осіб – із бактеріовиділенням. Випадків захворювання на туберкульоз серед дітей та підлітків не виявлено.
      У 2019 році проведено 519 експертиз на стан сп’яніння, під час яких виявлено 34 особи в наркотичному та 237 осіб в алкогольному сп’янінні.
     За результатами засідання вирішено у тижневий термін підготувати та надати керівництву КНП «СМСЧ» пропозиції до нової програми з питань охорони здоров’я із розрахунками та ціновими пропозиціями щодо необхідних закупівель та послуг.