Назад
Електронні петиції

В Енергодарі тривають роботи з капітального ремонту доріг

Дата публікації: 17.10.2018

         Станом на 17 жовтня 2018 року завершено укладання асфальту на ділянці дороги по вулиці Молодіжній - від будинку №2 до перехрестя з дорогою на Запорізьку ТЕС. Також укладено асфальтове покриття на ділянці дороги від перетину проспекту Будівельників з Енергодарським шосе до перехрестя по вулиці Молодіжній, 5. Наразі тривають роботи з укладання нового покриття від «кленового листа» до повороту на Енергодарське шосе.
      Паралельно по одній лінії проспекту Енергетиків ведуться підготовчі роботи під укладання асфальту. Аналогічні роботи тривають по проспекту Будівельників - від дитячої поліклініки до площі перед МПК «Сучасник». Окрім того, на проспекті Будівельників та на вулиці Курчатова працівниками підрядної організації ведуться підготовчі роботи з монтажу каналізаційних зливових систем.
      На сьогоднішній день перекриті такі ділянки доріг: проспект Енергетиків - одна лінія; вулиця Молодіжна - від кільця до повороту на Енергодарське шосе; проспект Будівельників – від дитячої поліклініки до площі перед МПК «Сучасник»; вулиця Курчатова – одна лінія руху транспорту від перехрестя з вулицею Молодіжною до повороту на водозабір.