Назад
Електронні петиції

В Енергодарі тривають роботи з капітальної реконструкції приймального відділення КНП «СМСЧ»

Дата публікації: 16.09.2020

    16 вересня міський голова Павло Музика особисто перевірив хід проведення робіт з капітальної реконструкції приймального відділення КНП «СМСЧ».
    Тривалий час приміщення медико-санітарної частини чекали ремонту, але роботи з реконструкції неможливо було розпочати до тих пір, поки СМСЧ не перейшла на баланс міста. У жовтні минулого року СМСЧ передано у комунальну власність Енергодара. З цього моменту було розпочато підготовку до реконструкції лікарні.
   Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, Енергодарська СМСЧ стала однією з 9 опорних лікарень Запорізької області. Енергодар першим розпочав роботи з реконструкції приймального відділення. Кошти для цього були закладені до міського бюджету ще наприкінці минулого року. Фінансування ремонтних робіт здійснюється з трьох джерел: за рахунок коштів президентської програми, державної субвенції по зоні спостереження та міського бюджету.
    Минулого тижня КНП «СМСЧ» відвідали представники Кабінету Міністрів України, які високо оцінили проведені роботи. Наразі перший етап робіт завершено. Вже повністю замінено комунікації у підвальному приміщенні, облаштовано пандус на центральному вході, тривають роботи з облицювання стін та підлоги в кабінетах, заміни дверей, реконструкції системи опалення, монтажні роботи.
    У ході робіт буде відремонтовано 2000 квадратних метрів загальної площі, з повною реконструкцією інженерних мереж. Загальна вартість ремонтних робіт майже 23 млн грн, освоєно близько 7 млн гривень. У рамках Національної програми Президента України «Велике будівництво» приймальне відділення буде оснащено новим сучасним медичним обладнанням. Роботи планується завершити восени.
     Весь комплекс проведених робіт дозволить мешканцям отримувати допомогу швидко, вчасно та кваліфіковано, а КНП «СМСЧ» буде приведено до єдиних сучасних стандартів медицини.