Назад
Електронні петиції

В Енергодарі тривають капітальні ремонти покрівель житлових будинків

Дата публікації: 12.10.2018

    11 жовтня 2018 року міський голова Павло Музика провів виїзну нараду з питання проведення капітального ремонту покрівлі будинку на вулиці Центральній, 4.
    Працівниками підрядної організації проведено роботи по зняттю старого покриття, вирівнювання і стягування покрівлі. Найближчим часом будуть проведені роботи з покриття покрівлі праймером, укладання першого і другого шарів покриття і оцинкування.
    Павло Музика особисто перевірив хід виконання робіт, обговорив з підрядником терміни виконання капремонту, а також зобов'язав підрядну організацію прискорити виконання ремонтних робіт на даному об'єкті та забезпечити їх належну якість. Ремонт покрівлі за даною адресою планується завершити до кінця поточного місяця.
   Паралельно тривають ремонтні роботи на дахах за такими адресами: вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 4, вул. Курчатова, 16, вул. Українська, 27, вул. Набережна, 10, вул. Лісова, 25, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 26, вул. Центральна, 12, вул. Українська, 13, вул. Лісова, 27. Повністю завершено роботи на вул. Курчатова, 6 і вул. Українській, 35, на завершальній стадії - капремонти покрівель на вул. Лісовій, 6 і вул. Курчатова, 21.