Назад
Електронні петиції

На центральних вулицях Енергодара триває капітальний ремонт доріг

Дата публікації: 14.03.2019

   В Енергодарі тривають роботи з капітального ремонту доріг, які виконує турецька компанія «ОНУР».
  На даний момент підрядниками виконуються роботи на вулиці Курчатова. До 25 березня тут планується завершити укладання труб, після чого будуть виконані роботи по зрізу старого покриття, укладанню першого шару асфальту і встановленню бордюрів.
  У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на Курчатова буде тимчасово перекрита ділянка дороги навпроти будівлі виконавчого  комітету. У зв'язку з цим будуть внесені зміни до маршрутів руху службового транспорту: автобуси АЕС будуть повертати з Воїнів-Інтернаціоналістів по Курчатова у бік вулиці Молодіжної, доїжджаючи до проспекту Енергетиків, зупиняючись на зупинці біля МПК "Сучасник", після чого продовжуватимуть маршрут на станцію. Після того, як на Курчатова буде завершено роботи з укладання асфальту, автобуси АЕС підуть за звичайним маршрутом.
   Приблизно з середини квітня буде перекрито проспект Енергетиків для проведення ремонту дорожнього покриття. Паралельно з цим КП «Комунальні системи» проводитимуться роботи з ремонту дощової каналізації в районі будинку №9 по Енергетиків. У зв'язку з перекриттям проспекту службовий транспорт після зупинки на МПК «Сучасник» буде проїжджати по Будівельників, до вулиці Молодіжної, виїжджаючи до дороги на АЕС.
   Триватимуть роботи й на проспекті Будівельників. Після узгодження з поліцією на проспекті буде частково перекрито рух транспорту - в районі площі перед Палацем культури. Орієнтовний термін перекриття - близько трьох тижнів. За цей час буде встановлено три зливові стоки , після чого покладено перший шар асфальту.
   Що стосується реконструкції вулиці Української, вже отримано дозвіл на проведення робіт від відділу ДАБК. Розпочати роботи планується з 18 березня. Спершу буде перекрито ділянку вулиці від «Сільпо» до проспекту Будівельників. До початку травня тут будуть виконуватися роботи з монтажу комунікацій і укладання першого шару асфальту. Після цього буде перекрито другу половину вулиці - до перетину з Молодіжною, де будуть проведені аналогічні роботи. Проект реконструкції передбачає заміну вуличного освітлення на сонячні панелі, повну заміну дорожнього і тротуарного покриття, благоустрій та озеленення.
    Крім того, в даний час розробляються проекти реконструкції ще кількох вулиць - Воїнів-Інтернаціоналістів, Козацької, частини Молодіжної (від кільця до Козацької) і Лісової.
   Карта перекриття доріг і схеми руху транспорту вже узгоджені з обласним управлінням поліції і доведені до відома адміністрації містоутворюючих підприємств і міських служб. Енергодарців просять врахувати графік проведення ремонтних робіт при формуванні маршруту дорожнього руху по місту.