Назад
Електронні петиції

В Енергодарі триває капітальна реконструкція вулиці Української

Дата публікації: 12.07.2019

   12 липня міський голова Павло Музика провів виїзну нараду на вулиці Українській, де триває капітальна реконструкція. 
   Вже завершено роботи з видалення зелених насаджень на частині вулиці від «Сільпо» до перехрестя з Молодіжною. Замість них тут буде висаджено дорослі п’ятирічні дерева. 
  Працівниками підрядної організації виконуються роботи зі зняття старого асфальтного покриття. Найближчим часом розпочнуться роботи з монтажу підземних комунікацій та заміни водопроводу на сучасну пластикову конструкцію. Після цього буде покладено перший шар асфальту. Окрім заміни дорожнього полотна та розширення вулиці на пішохідній частині буде покладено тротуарну плитку, встановлено бордюри, лавки, замінено ліхтарі освітлення. Всі роботи на даній частині вулиці планується завершити до вересня. 
   На час проведення ремонтних робіт перекрито ділянку дороги від перехрестя з Молодіжною до «Сільпо», у зв’язку з чим водіїв просять не заїжджати в зону проведення ремонтних робіт та дотримуватись правил дорожнього руху. Окрім того, на період проведення робіт із заміни комунікацій тимчасово буде обмежено доступ до частини магазинів на вулиці Українській. 
   Підприємців, водіїв та жителів міста просять із порозумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже результатом проведеної реконструкції стане комфортна, зелена та благоустроєна вулиця міста.