Назад
Електронні петиції

В Енергодарі створено оперативний штаб з попередження надзвичайних ситуацій на зимовий період

Дата публікації: 30.10.2018

    З метою попередження надзвичайних ситуацій під час осінньо-зимового періоду 2018/2019 років розпорядженням міського голови від 19.10.2018 №318-р створено оперативний штаб із запобігання надзвичайних ситуацій у місті Енергодарі. Голова штабу - перший заступник міського голови Ігор Курдя.
    Серед завдань оперативного штабу – безпосередня організація і координація невідкладних дій під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період. 
  Управлінню комунальної власності міської ради доручено опрацювати схеми закріплення за підприємствами, організаціями, установами та закладами ділянок, тротуарів, вулиць та доріг у місті з метою забезпечення їх своєчасного очищення від снігових заметів, льоду та подальшою обробкою протиожеледними матеріалами. Окрім того, буде уточнено перелік спецтехніки, що залучається для ліквідації наслідків складних погодних умов. 
   Керівництву ДЗ «СМСЧ №1» та КНП «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» рекомендовано забезпечити безперебійну роботу лікувально-профілактичних закладів та своєчасне інформування міського штабу про випадки надання медичної допомоги постраждалим від наслідків складних погодних умов. Окрім того, при  СМСЧ №1 на період сильних морозів буде діяти стаціонарний пункт обігріву. 
    Також на період сильного похолодання планується забезпечити цілодобову роботу соціальних патрулів для попередження загибелі людей від переохолодження та обмороження.