Назад
Електронні петиції

В Енергодарі створено Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

Дата публікації: 04.09.2020

     Наприкінці весни до міського голови Павла Музики звернулися небайдужі жителі міста та волонтери соціального проєкту «Ти не один» з пропозицією створити в Енергодарі реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю.
     Павло Музика підтримав ініціативу, наголосивши, що питання соціального захисту громадян всіх пільгових категорій є для міської влади одним з найважливіших. Відповідним міським службам були надані доручення щодо розробки методики роботи реабілітаційного центру, пошуку та залучення фахівців, вирішення організаційних питань тощо.
       4 вересня рішенням міської ради створено комунальну установу «Енергодарський міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю».
    Цільове призначення центру – здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю та створення передумов для інтеграції їх у суспільство. До кожної дитини буде здійснюватися особистий підхід з урахуванням медичних показань.
      У центрі працюватимуть відділення соціальної реабілітації, відділення фізичної реабілітації та медичного спостереження, приймальна і реабілітаційна комісії. При наявності ліцензії на надання послуг медичної реабілітації буде створено відділення медичної реабілітації. Крім того центром надаватиметься соціальна послуга денного догляду за дитиною та проводитиметься підготовка батьків дитини до продовження реабілітаційних заходів поза межами закладу.
      Крім того одноголосно депутати підтримали рішення щодо виділення коштів на надання щомісячної адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям осіб з інвалідністю.