Назад
Електронні петиції

В Енергодарі стартував опалювальний сезон: першими з теплом будуть навчальні заклади та лікарні

Дата публікації: 11.10.2021
  11 жовтня у виконавчому комітеті, під час чергової робочої наради з керівниками комунальних підприємств, обговорено ряд нагальних питань життєдіяльності міста та поточні завдання на тиждень.  
КП «Комунальні системи» розпочато роботу з визначення тих пішохідних переходів, які у першу чергу потребують поліпшення освітлення. Саме біля них планується встановити додаткові ліхтарі у рамках спільного проєкту із Запорізькою АЕС та Запорізькою ТЕС. 
Окрім планових регламентних завдань КП «ЦД «Промінь» виконуються роботи з консервації центрального поливопроводу на осінньо-зимовий період. Такий захід дозволить належним чином зберегти поливні системи в холодну пору року. Зараз вже завершено роботи у перших трьох мікрорайонах міста. 
Як повідомив виконувач повноважень начальника управління комунальної власності Борис Ярмоленко, наразі підрядною організацією завершуються роботи з демонтажу арки біля поліклініки КНП «СМСЧ». Із залученням спеціалістів КП «Комунальні системи» на даній території планується встановити додаткове освітлення. А КП «ЦД «Промінь» доручено провести благоустрій в районі центрального входу до поліклініки.
9 жовтня працівники комунальних підприємств та міських служб вийшли на загальноміський суботник. Окрім прибирання та благоустрою закріплених територій, енергодарці висадили близько 300 молодих дерев та декілька десятків кущів.
З сьогоднішнього дня КП «Тепловодоканал» розпочато запуск опалення. Першими підключать заклади освіти, культури та охорони здоров’я. Для інших споживачів опалювальний сезон розпочнеться з урахуванням температурних показників - у разі, коли протягом трьох діб середня температура на перевищуватиме 8˚C. Що стосується будинків, у яких створені ОСББ, подача тепла до них відбуватиметься відповідно до наданих заявок. 
КП «ТВК» активізовано роботу з боржниками, які не розрахувалися за спожиті комунальні послуги. Минулого тижня від водопостачання відключено 8 квартир, власники яких накопичили чималі суми заборгованості. Втім, КП з розумінням ставиться до тих споживачів, які опинилися у скрутному становищі, та не в змозі погасити одразу всю суму боргу. Таким боржникам надається можливість укласти договір про реструктуризацію заборгованості.