Назад
Електронні петиції

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ "МИ З ТОБОЮ"! ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ!

Дата публікації: 17.06.2020
Шановні енергодарці!
  Декілька місяців тому, в період активного поширення пандемії коронавірусу, мною та моєю командою було запроваджено загальноміський соціальний проект «Ти не один». Його мета – підтримка і допомога найбільш уразливим категоріям населення, які проживають в нашому місті. 
  Мені дуже приємно, що до участі в проекті долучилося так багато активних та небайдужих жителів міста. Разом ми допомогли сотням енергодарців похилого віку та особам з інвалідністю, захистивши їх від ризику зараження під час карантину. 
   Сьогодні, коли пандемія хвороби йде на спад, ми спільно з волонтерами  продовжуємо нашу добру справу. У рамках проекту «Ти не один»  стартує благодійна акція «Ми з тобою», мета якої - надання допомоги сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Аналогічну акцію ми проводили три роки тому. Тоді, завдяки активній участі наших жителів, підприємств та організацій, нам вдалося допомогти десяткам сімей. Важливим є і те, що у наданні допомоги найактивніше себе проявили саме діти - учні та вихованці навчальних закладів. Такими заходами ми привчаємо наше молоде покоління проявляти якості, на яких тримається світ, - доброту і чуйність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину. 
   Друзі! Звертаюсь до всіх, хто в змозі надати будь-яку благодійну допомогу маленьким енергодарцям, – приєднуйтесь до акції! Робіть добро і воно повернеться до вас сторицею!
  За детальною інформацією звертайтеся за телефонами єдиного кол-центру: 0999549383, 0685918145. 
Підтримаємо наших дітей! Лише об’єднавшись, ми зможемо подолати всі негаразди. І тоді все у нас буде добре!
Енергодарський міський голова 
Павло Музика