Електронні петиції

В Енергодарі СМСЧ буде переведено на електронний документообіг

Дата публікації: 26.02.2019
     26 лютого 2019 року міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з представниками компанії, що надає послуги з облаштування медичної інформаційної системи Health24. 
   Як відомо, з 1 липня поточного року в Україні стартує черговий етап медичної реформи – впровадження оплати з державного бюджету, відповідно до укладених договорів з Національною службою здоров’я України, послуг вторинної медичної допомоги, зокрема діагностичних, поліклінічних послуг. В Енергодарі було створено КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина». Наразі ведеться робота щодо завершення передачі СМСЧ з державної власності на баланс міста та створення належних умов функціонування медичного закладу. Зокрема, першочерговими завданнями є забезпечення матеріально-технічної бази, придбання  комп'ютерів для кожного лікаря, а також запровадження електронного документообігу. 
    Забезпечити повноцінну комп’ютеризацію медичних послуг дозволить впровадження медичної інформаційної системи. Однією з таких є Health24, яка функціонує в Україні протягом 5 років. Програма дозволяє повністю автоматизувати медичний процес, зокрема, впровадити електронну документацію та організувати ефективну взаємодію між лікарем та пацієнтом. 
    Компанія надає необхідне технічне обладнання та програмне забезпечення, яке встановлюється на комп’ютерах лікарів. Для кожного пацієнта є можливість у системі створити особистий кабінет, де зберігається інформація з його електронної медичної картки щодо медичного обслуговування, лабораторних обстежень, призначень тощо. 
   Медична інформаційна система передбачає онлайн-реєстратуру, ведення загальної бази пацієнтів, планування графіків роботи лікарів, зручний онлайн-зв'язок з пацієнтами, широкі можливості для надання телемедичних послуг, призначення плану обстеження і лікування в електронній формі. Автоматизація всього медичного процесу дозволить підвищити швидкість та якість обслуговування пацієнтів.
    У ході наради також обговорено можливість прив’язки персональної реєстрації у медичній інформаційній системі до соціальної Картки енергодарця. 
    За підсумками зустрічі вирішено розглянути та опрацювати пропозицію компанії Health24.