Назад
Електронні петиції

В Енергодарі школярів відправили на канікули до 30 жовтня

Дата публікації: 16.10.2020
   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 карантин в Україні продовжено ще на два місяці - до 31 грудня 2020 року. 
 Крім того, Урядом внесені зміни до критеріїв визначення рівнів епідеміологічної безпеки. Так, у «зеленій» зоні кількість учасників масових заходів не може перевищувати 50 осіб за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метри та маскового режиму, у «жовтій» – не більше 30 осіб, «помаранчевій» – не більше 20. Що стосується Енергодара, який належить до «жовтої» зони, рішенням міського оперативного штабу з протидії COVID-19, у зв’язку з різким зростанням кількості захворівших та з метою уникнення спалаху коронавірусу серед працівників стратегічного підприємства ВП «Запорізька АЕС», проведення будь-яких масових заходів заборонено. 
 У рамках боротьби з поширенням COVID-19 на період карантину заборонено нічний режим роботи закладів громадського харчування - з 22.00 до 7.00.
 Відповідно до рішення штабу, учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста з 19 до 30 жовтня підуть на канікули. Позашкільні заклади працюватимуть в цей період у дистанційно, дошкільні – у звичайному режимі.