Назад
Електронні петиції

В Енергодарі рівень захворюваності COVID поступово йде на спад

Дата публікації: 18.11.2021
18 листопада міський голова Дмитро Орлов провів чергову робочу нараду з керівниками медичних закладів.
Протягом минулого тижня відзначено помітне зниження рівня захворюваності на COVID-19 серед енергодарців. За 7 днів виявлено 254 нових випадки хвороби (за минулий аналогічний період – 478). Госпіталізовані до СМСЧ 34 пацієнти (за минулий тиждень – 47), померли 7 осіб (за минулий період – 11). Відповідно зменшилась і завантажність ліжок у ковідному та провізорному шпиталях – з 85% минулого тижня до 74%. Всього на сьогодні 1583 енергодарця лікуються від COVID, 56 з них – у стаціонарі СМСЧ. Разом з коронавірусною хворобою на спад пішла і захворюваність пневмонією.
У місті на сьогодні створені всі умови для вакцинації громадян. Працює пункт щеплення при ЦПМСД, центр масової вакцинації на базі МПК «Сучасник», задіяні дві мобільні бригади для проведення виїзних щеплень за місцем роботи. Щоденно медики вакцинують в середньому до 600 осіб. На сьогодні в Енергодарі першою дозою провакциновано 20819 осіб, повний курс вакцинації пройшли 13601. Слід зазначити, що під час наради департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації було відзначено, що на сьогодні за показниками вакцинації Запорізька область лідирує серед інших регіонів України. 
Активно триває вакцинальна кампанія на комунальних та містоутворюючих підприємствах. Практично повністю провакциновані працівники закладів освіти, культури та спорту. 
Станом на 18 листопада у ЦПМСД в наявності у достатній кількості вакцини Moderna, Pfizer-BioNTech Comirnaty та AstraZeneca. З наступного тижня за розподілом обласного департаменту очікується надходження вакцини Sinovac-CoronaVac. Центр масової вакцинації приймає всіх бажаючих у приміщенні МПК «Сучасник». Графік роботи: будні дні - з 10:00 до 18:00, вихідні та святкові дні - з 08:00 до 16:00.   Телефон для довідок - 050-436-23-49.