Назад
Електронні петиції

В Енергодарі розпочато роботу з впровадження проекту «Картка енергодарця»

Дата публікації: 19.11.2018

    У зв'язку з впровадженням в місті Енергодарі соціального проекту «Картка енергодарця» управлінням праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради ведеться робота з обліку та оновлення даних для оформлення індивідуальних карт жителям міста пільгових категорій.
   Соціальний проект «Картка енергодарця» передбачає впровадження іменної багатофункціональної електронної пластикової картки, що дозволить упорядкувати механізм надання пільг. Впровадження такого проекту також є одним з перших кроків в напрямку оптимізації перевезення пільговиків громадським транспортом. Після встановлення у міських маршрутках валідаторів облік енергодарців пільгових категорій, які ним користуються, можна буде забезпечити за допомогою таких соціальних карт.
   Для оформлення Картки енергодарця громадянам усіх пільгових категорій необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради за адресою: вул. Козацька, 17, тел. 6-77-70 для уточнення та оновлення особистих даних.
   Документи, які необхідні для поновлення даних:
- довідка про склад сім'ї (отримати її можна за адресою пр-т Будівельників, 17 у вівторок з 9.00 до 12.00 і в четвер з 14.00 до 16.30);
- копія та оригінал паспорта;
- копія та оригінал ідентифікаційного номера;
- копія та оригінал пільгового посвідчення.
  Наступним етапом стане оформлення картки у відділенні ПАТ «Державний ощадний банк України» за адресою: проспект Будівельників, 21.
  Інформація про порядок оформлення "Картки енергодарця" буде оновлюватися по мірі надходження.