Назад
Електронні петиції

В Енергодарі розглядають можливі варіанти модернізації системи вуличного освітлення

Дата публікації: 16.03.2021
  16 березня у адмінбудівлі міської ради відбулася зустріч керівництва міста з представниками київської компанії, яка надає послуги з монтажу систем вуличного освітлення.
  Директор ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «ЕМБІ» Віктор Каплуновський презентував присутнім сучасну смарт-систему освітлення з індивідуальним керуванням. Система передбачає можливість дистанційного управління, індивідуальні налаштування рівня яскравості для кожного ліхтаря або групи ліхтарів на окремих територіях, контроль споживання по лічильнику тощо. Кожній групі ліхтарів можна присвоїти окремий профіль яскравості з відповідною максимальною економією електроенергії. Для цього в LED-лампи вмонтовуються спеціальні контролери керування. Крім того, є можливість об’єднати в одну мережу лічильники електроенергії і контролювати миттєве споживання електроенергії, виявляючи несанкціоноване підключення та зменшуючи витрати.
  Переваги такої системи - зменшення витрат електроенергії, економія коштів, збільшення терміну експлуатації ліхтарів, оперативне виявлення та усунення аварійних ситуацій та виявлення несанкціонованих підключень до електромережі.
   Як повідомлялося раніше, міська влада працює над вирішенням питання модернізації вуличного освітлення із залученням сучасних енергозберігаючих технологій. На сьогодні розглядаються різні варіанти заміни застарілих ліхтарів на сучасні LED-лампи, що дозволить не тільки покращити якість освітлення вулиць, але й заощадити бюджетні кошти. Презентована система «розумного освітлення» – лише один з можливих варіантів, досвід використання якої буде детально вивчено. Поглиблений  аналіз покаже, наскільки вона ефективна саме для Енергодара і чи буде впроваджуватися в нашому місті.