Назад
Електронні петиції

В Енергодарі розглядається можливість створення єдиного центру обробки даних

Дата публікації: 22.05.2020

   В Україні, як і в усьому сучасному світі, все активніше впроваджується поступовий перехід всіх ресурсів та послуг на електронні сервіси. Розвиток інформаційних систем і зростаючий рівень автоматизації всіх процесів  вимагають створення ефективних технологічних рішень для належної організації збору, обробки та зберігання електронних даних.
   Енергодар також не стоїть осторонь діджиталізації. Сьогодні міською владою ведеться робота над створенням комплексної платформи для зберігання та обробки даних підприємств та організацій міста. Зокрема, розглядається можливість створення єдиного Центру обробки даних. Центр обробки даних – це спеціалізована будівля для розташування серверного обладнання і підключення користувачів каналами зв’язку. Його створення в нашому місті дозволить консолідувати великі обсяги даних комунальних підприємств, бюджетних організацій, установ та закладів, використовуючи найсучасніші технології для їх обробки та захисту. Зокрема, використання такого сервісу дозволить зберігати дані аналітичної системи відеоспостереження «Безпечне місто», яку запроваджено в місті минулого року. На електронні сервіси поступово переходять і медичні заклади, які також мають потребу у придбанні додаткових серверів для зберігання даних.
   Напередодні міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з представниками компанії, яка надає послуги з будівництва та обслуговування центрів обробки даних. Зокрема, презентовано проєкт ЦОД модульного типу, який пропонується створити в Енергодарі. 
   Світовий досвід показує, що технологія запровадження центрів обробки даних дозволяє не тільки оптимізувати роботу зі зберігання та захисту важливої інформації, але й суттєво зекономити бюджетні кошти на зменшенні експлуатаційних витрат. Індустрія послуг ЦОД зараз є найбільш швидко зростаючою галуззю, яка дозволяє вирішувати широкий спектр завдань, забезпечивши надійність, ефективність, безпеку і доступність інформаційних сервісів.