Назад
Електронні петиції

В Енергодарі пройшов міський конкурс “Хіп-хоп ринг”

Дата публікації: 28.01.2019

      27 січня 2019 року, з метою підтримки і розвитку талановитих обдарованих дітей та молоді міста, у МПК “Сучасник” пройшов традиційний міський конкурс танцювального мистецтва “Хіп-хоп ринг-2019”. У конкурсі взяли участь творчі колективи міста: танцювальні клуби «Infable» та «Бруклін», студія естрадного танцю «Едельвейс», танцювальний колектив "Power Step", які були представлені різними віковими категоріями.
    Виступи конкурсантів оцінювалися компетентним журі за такими критеріями, як креативність, видовищність, артистичність, підбір костюмів тощо. Яскравими виступами глядачів порадували запрошені артисти - Олександр Костін, Данило Ярмак та танцювальний колектив «П'ятий сектор».
     За підсумками конкурсу "Хіп-хоп ринг" перше місце посіли учасники старшої групи клубу «Бруклін» з танцювальною композицією «Level Up».
    Під час нагородження присутніх привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв, який подякував учасникам за чудові виступи, побажав творчого натхнення та перемог.
    Конкурс подарував усім святковий настрій та приємні враження. Всі учасники були нагороджені почесними грамотами, листами подяки та пам’ятними подарунками від міської влади.