Назад
Електронні петиції

В Енергодарі пройшов фестиваль патріотичної пісні "З Україною в серці"

Дата публікації: 21.01.2019

   20 січня 2019 року з нагоди відзначення Дня Соборності України у МПК «Сучасник» відбувся міський фестиваль української патріотичної пісні "З Україною в серці". Його мета – пошук та відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні патріотичного спрямування, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до національних традицій. Фестиваль проходить у місті вже втретє і вже став доброю традицією.
    Щира любов до української пісні зібрала 25 учасників, серед яких — талановиті вокалісти та творчі колективи: народний хор «Червона калина», зразковий фольклорний колектив «Родослав», ансамбль народної пісні Ради ветеранів «Колорит», вокальні ансамблі «Поющие сердца», “Україночка” та багато інших.

      Глядачі не залишились байдужими та із задоволенням слухали виступи артистів, гучними оплесками винагороджували їх після кожного виступу. Фестиваль подарував усім приємні враження та гарний настрій. Всі учасники були відзначені дипломами та пам’ятними подарунками.

      По завершенню концерту до погруддя Тарасу Шевченку на площі перед Палацем культури було встановлено корзину з квітами від виконавчого комітету.