Назад
Електронні петиції

В Енергодарі пройдуть масштабні тренування з проведення евакуаційних заходів

Дата публікації: 09.10.2018

        8 жовтня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови  Ігоря Курді відбулася нарада з питань підготовки та проведення 26 жовтня тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на ВП «Запорізька АЕС».
        Під час проведення тренувань будуть відпрацьовані питання готовності органів управління з питань цивільного захисту до організації проведення евакуаційних заходів. Участь у тренуваннях візьмуть представники Департаменту з питань цивільного захисту населення ОДА, органів виконавчої влади, міських служб, СМСЧ №1, підприємств. Буде залучено спеціальну техніку, задіяно міську систему оповіщення: включення електричних сирен, оголошення по гучномовцям, трансляція інформації на телебаченні.
        У рамках тренувань у виконавчому комітеті відбудеться засідання міської комісії з питань евакуації за участю представників ОДА. На базі ЕЗОШ №7 буде розгорнуто збірний пункт евакуації №7, мобільний пункт навчання населення при надзвичайних ситуаціях та пункт видачі засобів індивідуального захисту. Буде проведено евакуацію населення, в тому числі, пацієнтів стаціонарного відділення СМСЧ-1 автобусами до збірного пункту, після чого відбудеться посадка на залізничний транспорт на станції «Енергодар»
        Попереднє навчальне тренування та відпрацювання всіх заходів з евакуації населення відбудеться 19 жовтня. 
Енергодарців просять з порозумінням віднестись до незручностей, які можуть виникнути під час проведення тренувань.